Koleżanki i Koledzy…

W imieniu wszystkich słuchaczy WUTW, serdecznie dziękuję pani Alicji Jurkiewicz – Świątek za utworzenie i profesjonalne administrowanie stroną www.wutw.strefa.pl Dziękując za dotychczasową współpracę chcę podkreślić, że dotychczasowa strona internetowa, przyczyniła się do popularyzacji naszego Uniwersytetu, a także ułatwiła przekazywanie informacji słuchaczom i sympatykom WUTW.

Dziękuję również koleżance Majce Łapawiec, za wieloletnią pracę i zaangażowanie w aktualizowanie wpisów na dotychczasowej strony internetowej.

Serwis internetowy WUTW pod nowym adresem będzie administrowany przez koleżankę Basię Kostecką, która podjęła się jego utworzenia.

Bardzo cenię sobie współpracę z Państwem i liczę na pomoc w tworzeniu naszego serwisu internetowego.

Zwracam się z prośbą do wszystkich słuchaczy o przekazywanie koleżance Basi Kosteckiej informacji i materiałów, które mogłyby zainteresować studentów i sympatyków WUTW.

Zdjęcia z wycieczek lub innych imprez związanych z działalnością WUTW, proszę przekazywać koleżance Marii Piotrkowskiej.

Materiały do publikacji w serwisie internetowym, proszę przekazywać kol. kol. Basi Kosteckiej, Marii Piotrkowskiej lub do biura WUTW, na płytach CD, DVD, PenDrive (pamięci USB).

Bądźmy aktywni – możemy być współautorami naszej strony.

Życzę Państwu wielu sukcesów oraz dalszej satysfakcjonującej współpracy

prezes WUTW

Eugeniusz Paterka 

%d blogerów lubi to: