30.05.2026 r. wyjechaliśmy na wypoczynek do Ośrodka Wypoczynkowego Alga Activ w Mrzeżynie, który trwał do 6.06.2026 r. Września pożegnała nas deszczem, Mrzeżyno powitało słońcem. Po zakwaterowaniu i krótkim odpoczynku udaliśmy się na kolację. Każdego dnia mieliśmy trzy posiłki. W poniedziałek wieczorem, w namiocie na terenie ośrodka zajadaliśmy się produktami serwowanymi z grilla. We wtorek można było zwiedzić ciuchcią Mrzeżyno i Dźwirzyno. Wyjazd cieszył się dużym zainteresowaniem, wyjechały dwie grupy. W czasie jazdy lektor opowiadał historie związane z obiema miejscowościami. W środę wieczorem bawiliśmy się przy taktach muzyki na wieczorku tanecznym. Ładna pogoda pozwalała na długie spacery nad morzem, korzystanie z promieni słonecznych na plaży albo na leżakach przy odkrytym basenie na terenie ośrodka. Dużo osób korzystało z basenu krytego. W sobotę, po śniadaniu opuściliśmy pokoje. Wyruszyliśmy w podróż powrotną.
Barbara Wojciechowska










Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.