Zakończenie roku akademickiego 2021/2022 – 8.06.2022 r.

Uroczystość zakończenia roku akademickiego 2021/2022 poprowadziła nasza koleżanka, wiceprezes Maria Taciak, która powitała przybyłych gości i słuchaczy zgromadzonych w sali WOK. Następnie wystąpiła Prezes Zarządu WUTW Danuta Torzewska i przedstawiła sprawozdanie za ostatni rok działalności.

Tradycją WUTW jest nagradzanie wiernych i stałych słuchaczy. I tak było tym razem. Wręczono dyplomy i srebrne indeksy słuchaczom, którzy są członkami WUTW od 10 lat. Uhonorowano też wszystkich 80-latków. Złożyliśmy podziękowanie słuchaczom, którzy w szczególny sposób zaangażowali się w pracę na rzecz WUTW. Wystąpili też zaproszeni goście: Starosta Powiatu Wrzesińskiego – Dionizy Jaśniewicz, z-ca Burmistrza Miasta i Gminy – Artur Mokracki oraz Prezes Wrzesińskiego Towarzystwa Kulturalnego Bolesław Święciochowski. 

Na zakończenie wysłuchaliśmy koncertu Wrzesińskiego Chóru Dziecięco-Młodzieżowego pod batutą Izabeli Zalewskiej. Dzieci zostały obdarowane słodyczami i pamiątkami. Koncert był niezwykłym przeżyciem dla wszystkich słuchaczy i zaproszonych gości.

Bogumiła Łyskawa

Fotorelację przygotował Krzysztof Iskrzycki

%d blogerów lubi to: