Sekcja turystyczna

Opiekun sekcji: Ewa Zaworska

Wycieczki krajowe i zagraniczne: Ewa Zaworska

Wycieczki krajowe – W Polsce jest wszystko co kochamy: góry i doliny, morze i jeziora, rzeki i wodospady, lasy i łąki, jaskinie i pustynie. Celem kilkudniowych wycieczek jest nie tylko poznanie i przypomnienie zachwycającej i różnorodnej natury naszego kraju, ale przede wszystkim poznanie bogatej historii, kultury i tradycji wielu regionów Polski, poznawanie atrakcji turystycznych, miejsc niezwykłych i symbolicznych. Naszym przewodnim hasłem są słowa: „Nie odkładaj na przyszłość zwiedzania Ojczyzny. Jej piękność nas urzeka, czy to wielkie miasta, czy to wiejska strzecha”

Wycieczki zagraniczne – Istotną cechą wycieczek zagranicznych jest funkcja edukacyjna –  naoczne poznawanie historii, kultury, religii i tradycji krajów europejskich, zdobywanie wiedzy o życiu mieszkańców zwiedzanego kraju oraz poszukiwania licznych śladów polskości na naszym kontynencie. Pociąga piękna, egzotyczna przyroda, poznanie zabytków i atrakcji turystycznych Starego Kontynentu, naszego Kontynentu.

Organizację tych wycieczek powierzamy  wyspecjalizowanym biurom turystycznym, negocjując programy dopasowane do naszych potrzeb.

Wycieczki jednodniowe: Urszula Purol

Celem jednodniowych wycieczek jest poznawanie Naszej Małej Ojczyzny – Ziemi Wrzesińskiej i Wielkopolski oraz sąsiednich regionów.
Staramy się dotrzeć do pięknych, zabytkowych obiektów, z których wiele ma ciekawą historię, architekturę i wyposażenie. Poznajemy również interesujące obiekty przyrodnicze, archeologiczne i środowiskowe. Uczestniczymy w festynach folklorystycznych.

Wczasy rehabilitacyjne: Maria Łapawiec

Wczasy rehabilitacyjne to wypoczynek, połączony z zabiegami fizjoterapeutycznymi i aktywną rehabilitacją. Są one organizowane z myślą o wszystkich, którzy chcieliby w wyjątkowy sposób zatroszczyć się o własne zdrowie, poprawić samopoczucie, zadbać o regenerację organizmu. Wyjazdy organizujemy do miejscowości i ośrodków, które swoim specyficznym mikroklimatem i bazą zabiegową, wpływają kojąco na nasze dysfunkcje i schorzenia.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: